Galewski Stone
We help to find
What are you looking for?
111

KAMIEŃ NATURALNY

To materiał utwardzany przez magmę wulkaniczną. Dzięki niemu możemy wykonać trwałe wykończenie, które może trwać ponad 10 lat bez konieczności konserwacji.

Wybierając kamień naturalny, inwestujesz w jego trwałość i dodajesz akcentu wnętrzu, w które będzie wkomponowany.

Cechą, która zachwyca przy wyborze płyt z kamienia naturalnego do projektu, jest różnorodność ich faktury, która często jest niepowtarzalna, zwłaszcza przy wyborze ekskluzywnych modeli.

KONGLOMERAT

Łączy w sobie piękno naturalnego kamienia z jego praktycznością i trwałością. Materiał ten nie rysuje się, nie plami, wytrzymuje wysokie temperatury, nie traci z czasem swojego pierwotnego koloru i jest trwały.

Blat kwarcowy można łączyć z umywalkami o różnych kształtach i typach, zarówno nablatowymi, podblatowymi, jak i podtynkowymi. Konglomerat  występuje również w szerokiej gamie odcieni i faktur, które można dostosować do każdego rodzaju aranżacji.

SPIEK

Niezwyciężony materiał, który łączy w sobie zalety kamienia naturalnego i najnowszej technologii. Spiek spełnia wszystkie specyfikacje techniczne wymagane dla powierzchni o wysokiej wytrzymałości, aby zmaterializować każdy projekt wnętrz i na zewnątrz.
Spiek to materiał, który jest stale aktualizowany. Jest przeznaczony do stosowania w różnych aplikacjach. Ze względu na swój charakter i technologię, powierzchnia zachowuje doskonałą odporność na plamy oraz promienie UV, co pozwala na stosowanie go zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, a w połączeniu z opcjami wielkoformatowymi daje nieograniczone możliwości projektowe.

KOMPOZYT MINERALNO – AKRYLOWY

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech kompozytu mineralno-akrylowego jest plastyczność. Dzięki zawartości żywicy kamień akrylowy nadaje się do termoformowania – po podgrzaniu materiału do odpowiedniej temperatury (150-170°C), można dowolnie formować z niego produkty o zakrzywionych, fantazyjnych kształtach.

Kamień akrylowy zyskał popularność jako trwały, praktyczny i estetyczny materiał, który jest szeroko wykorzystywany zarówno w projektach prywatnych, jak i komercyjnych.