Galewski Stone
We help to find
What are you looking for?

Nasza oferta.

Kamień jest jednym z najbardziej wszechstronnych2

Kamień jest jednym z najbardziej wszechstronnych materiałów budowlanych i elewacyjnych. Produkty z kamienia zawsze wyglądają spektakularnie i wyraziście, pasują do każdego wnętrza i nadają pomieszczeniu oryginalności i wyrafinowania.

Osoby, które cenią sobie estetykę, ale dla których ważna jest również jakość użytych materiałów, do prac wykończeniowych wybierają kamień. Produkty z niego są zawsze stylowe i trwałe. Każda płyta ma swój indywidualny wzór i przyjemną fakturę, którą możesz wybrać w zależności
od upodobań.

Kamień Naturalny
KONGLOMERAT
SPIEK
KOMPOZYT MINERALNO-AKRYLOWY

KAMIEŃ NATURALNY

To materiał utwardzany przez magmę wulkaniczną. Dzięki niemu możemy wykonać trwałe wykończenie, które może trwać ponad 10 lat bez konieczności konserwacji.

Wybierając kamień naturalny, inwestujesz w jego trwałość i dodajesz akcentu wnętrzu, w które będzie wkomponowany.

Cechą, która zachwyca przy wyborze płyt z kamienia naturalnego do projektu, jest różnorodność ich faktury, która często jest niepowtarzalna, zwłaszcza przy wyborze ekskluzywnych modeli.

KONGLOMERAT

Łączy w sobie piękno naturalnego kamienia z jego praktycznością i trwałością. Materiał ten nie rysuje się, nie plami, wytrzymuje wysokie temperatury, nie traci z czasem swojego pierwotnego koloru i jest trwały.

Blat kwarcowy można łączyć z umywalkami o różnych kształtach i typach, zarówno nablatowymi, podblatowymi, jak i podtynkowymi. Konglomerat  występuje również w szerokiej gamie odcieni i faktur, które można dostosować do każdego rodzaju aranżacji.

SPIEK

Niezwyciężony materiał, który łączy w sobie zalety kamienia naturalnego i najnowszej technologii. Spiek spełnia wszystkie specyfikacje techniczne wymagane dla powierzchni o wysokiej wytrzymałości, aby zmaterializować każdy projekt wnętrz i na zewnątrz.
Spiek to materiał, który jest stale aktualizowany. Jest przeznaczony do stosowania w różnych aplikacjach. Ze względu na swój charakter i technologię, powierzchnia zachowuje doskonałą odporność na plamy oraz promienie UV, co pozwala na stosowanie go zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, a w połączeniu z opcjami wielkoformatowymi daje nieograniczone możliwości projektowe.

KOMPOZYT MINERALNO – AKRYLOWY

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech kompozytu mineralno-akrylowego jest plastyczność. Dzięki zawartości żywicy kamień akrylowy nadaje się do termoformowania – po podgrzaniu materiału do odpowiedniej temperatury (150-170°C), można dowolnie formować z niego produkty o zakrzywionych, fantazyjnych kształtach.

Kamień akrylowy zyskał popularność jako trwały, praktyczny i estetyczny materiał, który jest szeroko wykorzystywany zarówno w projektach prywatnych, jak i komercyjnych.

CZARNY GRANIT
KWARC BIAŁY
BLAT KUCHENNY Z GRANITU NERO ZIMBABWE (1)

CZARNY GRANIT

BLAT KUCHENNY Z GRANITU NERO ZIMBABWE

Granitowy blat kuchenny służy przez całe życie. Granit to jeden z najlepszych i najtrwalszych materiałów, jaki możesz zastosować w swojej kuchni. Nazywamy to również „niezniszczalnym materiałem”.

Blat łączy w sobie cechy funkcjonalności i trwałości, ale przede wszystkim jest to naturalny materiał, który zrobi na Tobie wrażenie. Materiał jest wytrzymały, nie rysuje się, nie plami, nie jest porowaty i odpowiednio ma niski stopień nasiąkliwości, będąc odpornym na chemikalia. Nie tylko doskonałe właściwości polecamy – raz w kuchni zapewni atmosferę pełną dobrego smaku i wyrafinowania.

Galewski oferuje Państwu kompleksową usługę – wykonujemy pomiary, szkice, projekty, cięcie i montaż. Zapraszamy do skorzystania z profesjonalizmu naszych specjalistów!

KAMIENNA cena!

od 1204 zł

BLAT KUCHENNY I WYSPA Z KWARCU NOBLE IVORY WHITE

KWARC BIAŁY

BLAT KUCHENNY I WYSPA Z KWARCU NOBLE IVORY WHITE

Czy znasz sekret stylowego i praktycznego blatu kuchennego? Galewski – firma o wyjątkowym, innowacyjnym i spersonalizowanym podejściu. Pomożemy Ci urzeczywistnić Twoje marzenia!

Pierwszym i najważniejszym celem zespołu Galewski jest oferowanie naszym klientom jakości. Wiedzieć, że stworzyliśmy produkt, który będzie im służył przez długi czas i który nie zmieni swojego wyglądu.

Blat kuchenny i wyspa Noble Ivory White z kwarcu inspirują oryginalnością, wyrafinowaniem i elegancją. Dzięki naszemu utalentowanemu zespołowi stworzyliśmy nienaganny blat, wykonany ze szlachetnego, wysokiej jakości materiału i koloru, który idealnie komponuje się z wnętrzem kuchni.

KAMIENNA cena!

od 1120 zł

Darmowa konsultacja i wyjazd
mierniczego pod dowolny adres

Wątpisz, jaki rodzaj kamienia nadaje się do Twojego projektu?
Wykwalifikowana kadra pomoże Państwu w dokonaniu najlepszego wyboru pod względem stosunku jakości do ceny, ale także funkcjonalnego aspektu użytkowania i konserwacji.
Zapytaj o opinię eksperta, udzielimy informacji o najkorzystniejszych ofertach, rodzaju materiału odpowiadającego zamówionej pracy, wykonanej zgodnie z wymaganiami Twojego projektu

 Wykonujemy indywidualne projekty. Indywidualny dobór materiałów.
Dostawa w dowolne miejsce w kraju. Zapewniamy instalację i montaż.
Darmowa kalkulacja projektu. Pomiar
Zalecenia dotyczące pielęgnacji. Gwarancja

współpraca

Marki kamienia.