Galewski Stone
We help to find
What are you looking for?
HOTELE I RESTAURACJE, LOKALE UŻYTKOWE I MIESZKALNE, MEBLE NA WYMIAR, WSZYSTKIE PRACE
0 like

Projekt z ladą barową i stolikami do restauracji Motyw

Projekt z lada barową i stolikami do restauracji Motyw

Udana współpraca opiera się na: zaangażowaniu i poświęceniu całego zespołu pracującego nad projektem. MOTYW to jedna z restauracji, z którą mieliśmy przyjemność współpracować. Praca wykonywana w restauracji to kreatywność i nonkonformizm! Dlaczego? Ponieważ stworzyliśmy elementy o absolutnie wyjątkowym designie, w nowoczesnym stylu.


Kluczowym elementem pracy jest lada w strefie barowej. Posiada ekskluzywną technikę produkcji, wykonaną z 2 różnych materiałów: kwarcu Crystal Belgium, z obróbką 12 mm i granitu Stacatto, z obróbką 20 mm. Połączenie tych 2 odcieni dodaje elegancji całemu projektowi. Poza nienagannym wyglądem lady musieliśmy wziąć pod uwagę również odporność materiałów na duży przepływ ludzi i detergentów czyszczących. Efektem końcowym jest powierzchnia, która jest po prostu piękna z wyglądu, ale także funkcjonalna.


Blaty zostały wykonane z 2 materiałów: kwarcu Crystal Balance White z obróbką 12 mm oraz spieku Infinity Milan Stone z obróbką 12 mm. Materiały te nadają pomieszczeniu luksusowy i wyrafinowany wygląd. Oprócz tego, że materiały, z których wykonane są stoły, wyglądają dobrze i elegancko, są one również bardzo praktyczne. Zastosowane materiały bardzo dobrze wytrzymują wstrząsy i skrajne temperatury, są wodoodporne, zachowują połysk przez długi czas i nie plamią.

Zespół Galewski
2023-07-31
Napisz komentarz
Share:
Social