Galewski Stone
We help to find
What are you looking for?
Okładziny kominkowe


Okładziny kominkowe na zamówienie według indywidualnych projektów

W Galewski można zamówić okładziny kominkowe z granitu, marmuru, kwarcytu i inne dowolnego rodzaju i wielkości, od prostych okładzin po wykonanie skomplikowanych portali. Wykonujemy kominki o dowolnej złożoności według indywidualnych projektów. Jeśli nie masz jeszcze projektu, specjaliści firmy zaprojektują dla Ciebie kominek, który idealnie wpasuje się w wnętrze.

Ceny uzależnione są od rodzaju kamienia, wielkości kominka oraz stopnia skomplikowania wykończenia. Aby poznać cenę swojego kominka zamów kalkulację u naszych specjalistów.

Kominek wyłożony kamieniem naturalnym ma nie tylko atrakcyjny wygląd, ale ma także praktyczne zalety w porównaniu z innymi materiałami:

BEZPIECZEŃSTWO

Kamień po podgrzaniu nie emituje do atmosfery szkodliwych substancji.

WYTRZYMAŁOŚĆ

Nie boi się zmian temperatury i wpływów mechanicznych

TRWAŁOŚĆ

Zachowuje wygląd przez dziesięciolecia bez konieczności renowacji lub wymiany

RÓŻNORODNOŚĆ

Można wybrać odcień i fakturę odpowiednią do każdego wnętrza.

Tworzymy kominki na wymiar z kamienia sztucznego i naturalnego. Podaj konsultantowi wymiary i opisz kominek swoich marzeń, my zajmiemy się resztą. Konsultant pomoże Ci uniknąć zamieszania w dużym katalogu kamieni i obliczy koszt, a spiecjalista przyjedzie w dniu wezwania na bezpłatny pomiar. Wszystko, co musisz zrobić, to poczekać. 

Robimy to szybko i co najważniejsze, z wysoką jakością. Czas produkcji zależny jest od rozmiaru i wybranego materiału, prosimy o konsultację ze swoim konsultantem. 

Rodzaje kominków kamiennych

Specjaliści firmy Galewski są w stanie wyprodukować wszelkiego rodzaju kominki: wewnętrzne, zewnętrzne, piece kominkowe, a nawet kominki grillowe. Ale najbardziej popularne są kominki wewnętrzne, które można podzielić na cztery kategorie:

WBUDOWANY

Montowany w kolumnach lub wnękach ściennych. Idealnie nadają się do małych pomieszczeń ze względu na swoje niewielkie wymiary.

NAŚCIENNY

Znajdują się blisko ściany, częściowo lub całkowicie wystając poza jej kontury. Wymagają dużo wolnego miejsca, dlatego stosuje się je w przestronnych pomieszczeniach.

WYSPA

Kominki wolnostojące. Stanowią platformę podniesioną ponad poziom podłogi. Istnieją dwa typy: otwarte i zamknięte. Nadaje się do pomieszczeń na planie otwartym.

NAROŻNIK

Istnieją symetryczne – do małych pomieszczeń i asymetryczne – do dużych pomieszczeń. Może służyć jako element strefowy. Znajduje się w zewnętrznym lub wewnętrznym rogu.

Ponad 500 rodzajów kamienia naturalnego i sztucznego
 • W magazynach i na zamówienie
 • Własny magazyn materiałów
 • Szeroka gama odcieni dla wyjątkowych i niepowtarzalnych produktów
kominki_na_wymiar_warszawa.com

 Zalety portali kamiennych do kominka

Kamienny portal kominkowy ma szereg zalet:

 • Wygląd. Kamienny portal do kominka ma elegancki wygląd, który może podkreślić styl domu i stać się główną ozdobą pomieszczenia.
 • Trwałość. Może służyć wiele lat, nie tracąc przy tym swojego wyglądu i funkcjonalności.
 • Izolacja termiczna. Portal może pełnić także funkcję ognioodporną.
 • Łatwa pielęgnacja. Portale ze sztucznego kamienia nie wymagają specjalnego podejścia do konserwacji. Ponadto nie tracą swojego pierwotnego wyglądu przez wiele lat.
 • Asortyment. Do wyboru jest wiele rodzajów kamieni, w zależności od materiału, koloru i kształtu. Możesz wybrać zarówno opcję najbardziej budżetową, jak i drogie konstrukcje marmurowe.
Zalety sztucznego kamienia

Kamień sztuczny jest imitacją kamienia naturalnego. Wykonuje się go z różnorodnych materiałów: cementu, piasku, tłucznia i innych kruszyw. Sztuczny materiał ma wiele zalet w porównaniu z naturalnymi:

 • Materiał ten jest często lżejszy od materiału naturalnego, co ułatwia transport i montaż. Ponadto jest łatwiejszy w obróbce i kształtowaniu, co pozwala na tworzenie bardziej skomplikowanych projektów i kształtów.
 • Sztuczne kamienie produkowane są w różnych kolorach i odcieniach, co daje szeroki wybór przy projektowaniu wnętrz i na zewnątrz. Ze sztucznego kamienia możemy wykonać każdy niepowtarzalny projekt, podkreślając cechy wnętrza lub indywidualność.
 • Materiał ten nie szkodzi środowisku i zdrowiu ludzkiemu, ponieważ jego skład opiera się na materiałach przyjaznych dla środowiska.

Wszystkie te zalety sprawiają, że są popularnym wyborem w przypadku różnych projektów, w tym kominków, blatów, łazienek, fasad budynków i nie tylko.

 

Jak zamówić kominek?

Jesteśmy gotowi przyjąć i zrealizować Państwa zamówienie na wykonanie kominka z kamienia. Aby to zrobić, będziemy potrzebować wymiarów i życzeń projektowych, które jesteśmy teraz gotowi omówić. Możesz zostawić prośbę na stronie lub skontaktować się z nami korzystając z danych kontaktowych. Nasi menadżerowie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, pomogą w wyborze odpowiedniego rodzaju i ilości kamieni do projektu, a także uzgodnią z Tobą warunki dostawy i montażu.

Kominki kamienne we wnętrzu - zdjęcia naszych realizacji