Galewski Stone
We help to find
What are you looking for?
BLAT KUCHENNY Z GRANITU NERO ZIMBABWE (1)

CZARNY GRANIT

BLAT KUCHENNY Z GRANITU NERO ZIMBABWE

Granitowy blat kuchenny służy przez całe życie. Granit to jeden z najlepszych i najtrwalszych materiałów, jaki możesz zastosować w swojej kuchni. Nazywamy to również „niezniszczalnym materiałem”.

Blat łączy w sobie cechy funkcjonalności i trwałości, ale przede wszystkim jest to naturalny materiał, który zrobi na Tobie wrażenie. Materiał jest wytrzymały, nie rysuje się, nie plami, nie jest porowaty i odpowiednio ma niski stopień nasiąkliwości, będąc odpornym na chemikalia. Nie tylko doskonałe właściwości polecamy – raz w kuchni zapewni atmosferę pełną dobrego smaku i wyrafinowania.

Galewski oferuje Państwu kompleksową usługę – wykonujemy pomiary, szkice, projekty, cięcie i montaż. Zapraszamy do skorzystania z profesjonalizmu naszych specjalistów!

KAMIENNA cena!

od 1204 zł

BLAT KUCHENNY I WYSPA Z KWARCU NOBLE IVORY WHITE

KWARC BIAŁY

BLAT KUCHENNY I WYSPA Z KWARCU NOBLE IVORY WHITE

Czy znasz sekret stylowego i praktycznego blatu kuchennego? Galewski – firma o wyjątkowym, innowacyjnym i spersonalizowanym podejściu. Pomożemy Ci urzeczywistnić Twoje marzenia!

Pierwszym i najważniejszym celem zespołu Galewski jest oferowanie naszym klientom jakości. Wiedzieć, że stworzyliśmy produkt, który będzie im służył przez długi czas i który nie zmieni swojego wyglądu.

Blat kuchenny i wyspa Noble Ivory White z kwarcu inspirują oryginalnością, wyrafinowaniem i elegancją. Dzięki naszemu utalentowanemu zespołowi stworzyliśmy nienaganny blat, wykonany ze szlachetnego, wysokiej jakości materiału i koloru, który idealnie komponuje się z wnętrzem kuchni.

KAMIENNA cena!

od 1120 zł